http://ea-volleyball.com/images/stories/slide/01.jpghttp://ea-volleyball.com/images/stories/slide/02.jpghttp://ea-volleyball.com/images/stories/slide/03.jpghttp://ea-volleyball.com/images/stories/slide/04.jpghttp://ea-volleyball.com/images/stories/slide/05.jpghttp://ea-volleyball.com/images/stories/slide/06.jpg

جستجو

مترجم گوگل


نظر سنجی

نظر شما در رابطه با سایت چیست؟
 

اطلاعیه ها

اطلاعیه ها

مقالات

مقالات

تبلیغات

تبلیغات

برنامه لیگ برتر والیبال قهرمانی باشگاههای کشور جام یادبود حسین معدنی اعلام شد

آغاز لیگ برتر مردان از 18 آبان با 14 تیم / شهرداری تبریز در اولین گام میهمان تیم تعاون گنبد

رقابت های لیگ برتر والیبال مردان باشگاه های ایران جام زنده یاد حسین معدنی از 18 آبان با شرکت 14 تیم برگزار می شود و تیم شهرداری تبریز با مربی بومی و بازیکنان جوان و با تجربه در اولین گام میهمان تیم تعاون گنبد خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، این رقابت ها با حضور تیم های پیکان، موسسه مالی و اعتباری میزان، شهرداری تبریز، تعاون گنبد، بازرگانی گنبد، شهرداری زاهدان، ارتعاشات صنعتی ایران در گروه یک و در گروه دو با شرکت تیم های  متین ورامین، شهرداری ارومیه، نوین کشاورز، آلومینیوم المهدی بندر عباس، سایپا البرز، مهرپارس فارس و وزارت دفاع برگزار می شود.

دور رفت این رقابت ها 26 آذرماه به پایان می رسد و تعطیلات نیم فصل و زمان نقل و انتقالات از 27 آذرماه لغایت نهم دیماه می باشد و دور برگشت این رقابت ها دهم دیماه آغاز می شود.

برنامه هفته اول این رقابت ها به قرار زیر است:
زاهدان - ساعت 17
شهرداری زهدان – پیکان تهران
مشهد - ساعت 17
موسسه مالی و اعتباری میزان – بازرگانی جواهری گنبد
گنبد – ساعت 17
تعاون گنبد – شهرداری تبریز
شیراز – ساعت 17
مهرپارس فارس – متین ورامین
کرج – ساعت 17
سایپا البرز – شهرداری ارومیه
تهران – ساعت 17
نوین کشاورز – آلومینیوم المهدی بندرعباس

 

جوانان والیبال ایران مقتدرانه بر بام آسیا ایستادند

مدال طلای رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا بر سینه اکبر ولایی نماینده آذربایجانشرقی / اکبر ولایی بهترین دریافت کننده

تیم ملی والیبال ایران موفق شد با شکست 3 بر صفر چین در بازی فینال هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان پسر آسیا بر بام آسیا بایستد و مدال طلای رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا بر سینه اکبر ولایی نماینده آذربایجانشرقی از خطه مرند نشست تا علاوه بر کسب نشان طلا عنوان برترین دریافت کنندههفدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان پسر آسیا را از آن خود کند.

در آخرین مسابقه مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا تیم های ایران و چین از ساعت 19 امروز شنبه سوم آبانماه به مصاف هم رفتند. 

تیم ملی والیبال جوانان ایران توانست در پایان این بازی با تیجه 3 بر صفر و با امتیازات 25 بر 19 ، 25 بر 18 و 25 بر 19 پیروز شود تا به عنوان قهرمان هفدهمین دوره مسابقات جوانان پسر آسیا دست پیدا کند و برای پنجمین مرتبه مدال طلای این رقابت ها را از آن خود کند.

در دیدار رده بندی هم کره جنوبی موفق شد میزبان را از پیش رو بردارد و مدال برنز این دوره از مسابقات را بر گردن بیاویزد.

اکبر ولایی پیش از این عنوان قهرمانی نوجوانان آسیا را در کارنامه خود دارد.

شاگردان فرهاد نفرزاده این دیدار را با ترکیب حمودی، حیدری، معنوی نژاد، ولایی، الله وردیان و تقی زاده آغاز کردند و با شروعی قدرتمندانه اختلاف امتیاز را از همان ابتدای بازی زیاد کردند به طوری که چینی ها نتوانستند خود را به بازی بازگردانند. 
سرویس های بی نقص الله وردیان، دفاع های پی در پی تقی زاده، حملات معنوی نژاد، تقسیم پاس و طراحی حملات حمودی و درخشش سایر بازیکنان نتیجه بازی را به نفع ایران به پایان رساند. 
با توجه به بازی روز گذشته ایران مقابل بحرین انتظار می رفت ایرانی ها خسته و کم رمق در بازی فینال حاضر شوند اما هم از نظر روانی و هم بدنی بسیار آماده ظاهر شدند به طوریکه بحرینی های حاضر در سالن هم به تشویق ایران پرداختند. 
حدود 200 ایرانی هم مشوق تیم ملی جوانان در سالن بودند که در طول بازی از نظر روحی بسیار موثر ظاهر شدند. نمایش قدرتمند ایران در این دوره از مسابقات این پیش بینی را بین حاضرین در مسابقات به وجود آورد که ایران در مسابقات جهانی هم به عنوان یکی از قدرت ها ظاهر خواهد شد. 

 

رده بندی هجده تیم شرکت کننده در هفدهمین دوره رقابت های قهرمانی جوانان آسیا در بحرین مشخص شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، با برگزاری دیدار فینال این رقابت ها و پیروزی مقتدرانه تیم ملی جوانان کشورمان برابر چین، رده بندی نهایی تیم ها مشخص شد که به قرار زیر است:
1-    ایران
2-    چین
3-    کره جنوبی
4-    بحرین
5-    ژاپن
6-    چین تایپه
7-    قطر
8-    تایلند
9-    هند
10-    قزاقستان
11-    سریلانکا
12-    عربستان صعودی
13-    ترکمنستان
14-    نیوزلند
15-    مالدیو
16-    ازبکستان
17-    هنگ کنگ
18-    کویت

 

با حضور پنجاه و یک نفر ازپسران آموزش دیده رشته والیبال

برگزاری مرحله دوم استعدادیابی والیبال در تبریز

روز جمعه 2 آبان با حضور شیرتری  و درخشش از کمیته استعدادیابی رشته والیبال سالنی فدراسیون والیبال ، مرحله دوم تست  استعدادیابی در مقطع پسران در تبریز برگزار گردید.

در فرآیند استعداد یابی پسران ، تعداد پنجاه و یک نفر ازپسران آموزش دیده رشته والیبال از نظر ویژگی های ابعاد بدنی ، عوامل چابکی و جسمانی ، عوامل مهارتی وسایر عوامل ، تحت آزمون های مختلف توسط مسئولین کمیته ذیربط فدراسیون والیبال قرار گرفتند . 

افراد تست شونده ای که امتیاز لازم را کسب نمایند از سوی کمیته استعدادیابی فدراسیون والیبال به دور سوم تست استعدادیابی دعوت خواهند شد.

لازم به ذکر است که سازمان ورزشی شهرداری تبریز دربرگزاری برنامه استعدادیابی، مساعدت و همکاری ارزشمندی را با هیات والیبال استان انجام داد. 

این کلاس در سالن ورزشی پرواز برگزار شد.

 

جام بانک تجارت؛ شهرداری ارومیه قهرمان شد

بانک تجارت آذربایجان شرقی (پیام شعبان پور و عباس پورعسگریور) به مقام هفتمی رقابتهای والیبال ساحلی کشور دست یافت و جایزه 8 میلیون ریال را از آن خود کرد

تیم شهرداری ارومیه با شکست بیمه کار آفرین به مقام قهرمانی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور جام یادواره شهدای بانک تجارت دست یافت و بانک تجارت آذربایجان شرقی (پیام شعبان پور و عباس پورعسگریور) به مقام هفتمی رقابتهای والیبال ساحلی کشور دست یافت و جایزه 8 میلیون ریال را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله نهایی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور امروز جمعه در زمین های ساحلی مجموعه فرهنگی ورزشی آهوان بانک تجارت برگزار شد.

در آخرین دیدار این رقابت ها تیم های شهرداری ارومیه و بیمه کار آفرین برای کسب مقام قهرمانی به مصاف هم رفتند که تیم شهرداری ارومیه موفق به شکست حریف شد.

شهرداری ارومیه (پرویز فرخی و آق محمد سلاق) در این دیدار در دو ست متوالی و با امتیازهای 21 بر 14 و 22 بر 20 بیمه کارآفرین (صابر هوشمند و بهمن سالمی) را شکست داد تا قهرمانی و جایزه 60 میلیون ریالی را از آن خود کند.

تیم بیمه کار آفرین با کسب مقام نایب قهرمانی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور به پاداش 46 میلیون ریالی این رقابت ها دست یافت.

بهزاد جهانی و هابیل جلابی به ترتیب به عنوان داوران اول و دوم قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند.

مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور که از 30 آبان ماه در مجموعه فرهنگی ورزشی آهوان بانک تجارت آغاز شده است، امروز جمعه با معرفی هشت تیم برتر به قرار زیر پایان یافت.

کاملترین بازیکن: پرویز فرخی از شهرداری ارومیه

تیم اخلاق: بانک تجارت آذربایجان شرقی (پیام شعبان پور و عباس پورعسگریور)

قهرمان:  شهرداری ارومیه (پرویز فرخی و آق محمد سلاق) جایزه 60 میلیون ریال

نایب قهرمان: بیمه کارآفرین (صابر هوشمند و بهمن سالمی) جایزه 46 میلیون ریال

تیم سوم: بافه سیم گلستان ( ابراهیم سن سبیلی و عبدالحامد میرزاعلی) جایزه 32 میلیون ریال

تیم چهارم: هیات والیبال عباس آباد (ابوذر شبانکار و میلاد درگاهی) جایزه  24 میلیون ریال

تیم پنجم: توسکا محله چابکسر (یوسف دو بنده و شهرام قاسم خواه) جایزه 14 میلیون ریال

تیم ششم:  آب معدنی سوپرایز ( بهمن قلی پوری – امید شوشتری زاده) جایزه 10  میلیون ریال

تیم هفتم: بانک تجارت آذربایجان شرقی (پیام شعبان پور و عباس پورعسگریور) جایزه 8 میلیون ریال

تیم هشتم: اتو سرویس جعفری ندیم (عزیز امامیان و وحید نیکوفر) جایزه 6 میلیون ریال

نتایج کامل مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور

قهرمان: تیم های شهرداری ارومیه (پرویز فرخی و آق محمد سلاق)، بیمه کارآفرین (صابر هوشمند و بهمن سالمی)، بافه سیم گلستان ( ابراهیم سن سبیلی و عبدالحامد میرزاعلی)، هیات والیبال عباس آباد (ابوذر شبانکار و میلاد درگاهی)، توسکا محله چابکسر (یوسف دو بنده و شهرام قاسم خواه)، آب معدنی سوپرایز ( بهمن قلی پوری – امید شوشتری زاده)، بانک تجارت آذربایجان شرقی (پیام شعبان پور و عباس پورعسگریور) و اتو سرویس جعفری ندیم (عزیز امامیان و وحید نیکوفر) به ترتیب رتبه های اول تا هشتم مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور را به دست آوردند.
نتایج 34 دیدار این رقابت ها که در پنج مرحله مقدماتی، دوم، سوم، نیمه نهایی و نهایی برگزار شد به قرار زیر است:
** مرحله نهایی:
بیمه کار آفرین صفر – شهرداری ارومیه 2 ( 14 بر 21 و 20 بر 22) 
بافه سیم گلستان 2– هیات والیبال عباس آباد صفر (21 بر 19 و 21 بر 15)
توسکا محله چابکسر 2 – آب معدنی سوپرایز یک (19 بر 21، 21 بر 16 و 15 بر 12)
اتوسرویس جعفری ندیم صفر -  بانک تجارت آذربایجان شرقی 2 (15 بر 21 و 10 بر 21)
** مرحله نیمه نهایی:
بافه سیم گلستان صفر – بیمه کار آفرین 2 ( 19 بر 21 و 19 بر 21)
شهرداری ارومیه 2– هیات والیبال عباس آباد صفر (21 بر 18 و 21 بر 16)
توسکا محله چابکسر 2 – اتو سرویس جعفری یک (21 بر 11، 11 بر 21 و 15 بر 18)
آب معدنی سوپرایز 2– بانک تجارت آذربایجان شرقی یک (12 بر 21، 23 بر 21 و 15 بر 12)
** مرحله سوم:
شهرداری ارومیه 2 – بانک تجارت آذربایجان شرقی صفر (21 بر 11 و 21 و 12 )
آب معدنی سوپرایز یک –  هیات والیبال عباس آباد 2 (21 بر 19، 18 بر 21 و 18 بر 20)
بافه سیم گلستان 2– توسکا محله چابکسر صفر (21 بر 17 و 21 بر 16)
اتو سرویس جعفری ندیم صفر – بیمه کار آفرین 2 (17 بر 21 و 15 بر 21)
** مرحله دوم:
شهرداری ارومیه 2– شموشک مازندران صفر (21 بر 12 و 21 بر 7)
شهد آرا کاسپین صفر– بانک تجارت آذربایجان شرقی 2 (15 بر 21 و 13 بر 21)
آب معدنی سوپرایز 2 – اداره بنادر بوشهر صفر (21 بر 18 و 21 بر 11)
نظام مهندسی مازندران یک – هیات والیبال عباس آباد 2 (24 بر 26، 21 بر 19 و 15 بر 3)
بافه سیم گلستان 2– میکا مال کیش صفر (21 بر 11 و 21 بر 17)
هیات والیبال سنندج صفر– توسکا محله چابکسر 2 (5 بر 21 و 9 بر 21)
هیات والیبال تنکابن یک – اتو سرویس جعفری ندیم 2 (21 بر 23، 24 بر 22 و 14 بر 16)
آیندگان گلستان صفر– بیمه کار آفرین 2 (14 بر 21 و 12 بر 21)
** دور مقدماتی:
اتو سرویس جعفری ندیم 2– مجموعه ورزشی ترانی سمنان صفر (21 بر 12 و 21 بر 17)
هتل ارشیایی کلاچای صفر– هیات والیبال تنکابن 2(7 بر 21 و 13 بر 21)
توسکا محله چابکسر 2– سازمان منطقه آزاد کیش صفر (21 بر 18 و 21 بر 18)
آب معدنی سوپرایز 2– نظام مهندسی مازندران صفر (21 بر 19 و 21 بر 13)
شهرداری ارومیه 2– آیندگان گلستان صفر (21 بر 19 و 21 بر 14)
بیمه کار آفرین2 – شهد آرا کاسپین صفر (21 بر 5 و 21 بر 9)
اتو سرویس جعفری ندیم یک – بانک تجارت آذربایجان شرقی 2 (21 بر 16، 8 بر 21 و 11 بر 15)
هتل ارشیای کلاچای صفر – اداره بنادر بوشهر 2 (19 بر 21 و 12 بر 21)
توسکه محله چابکسر 2– شموشک مازندران صفر (21 بر 14 و 26 بر 24)
بافه سیم گلستان 2– هیات والیبال سنندج صفر (21 بر 11 و 21 بر 11)
میکا مال کیش صفر– هیات والیبال عباس آباد تنکابن 2 (19 بر 21 و 17 بر 21)
بانک تجارت آذربایجان شرقی 2– مجموعه ورزشی ترانی سمنان صفر (21 بر 9 و 21 بر 13)
اداره بنادر بوشهر صفر – هیات والیبال تنکابن 2 (26 بر 28 و 14 بر 21)
شموشک مازندران 2– سازمان منطقه آزاد کیش صفر (21 بر 9 و 21 بر 4)

 

منوی اصلی

پيشکسوتان
قهرمانان و نخبگان
عناوين قهرماني
امور ورزشی بانوان
دوره های آموزشی
تاریخچه هیات
تقویم ورزشی
جراید
گالری تصاویر
پیوند ها
جستجو

کمیته ها

کمیته مسابقات
کمیته ساحلی
کميته مربيان
کميته داوران
کميته آموزش و استعداد یابی
کميته انضباطي
کميته فرهنگي
کميته روابط عمومي
کميته همگاني

سایت های مرتبط